НОВИНИ    ЛІЦЕЮ    ДЕТАЛЬНО:


Перемога за перемогою

Змагання,  приурочені  Дню Збройних Сил України.


На запрошення закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Вінницької міської ради» 30 листопада 2012 року команда ліцеїстів взяла участь у спільних змаганнях,  приурочених Дню Збройних Сил України.

До програми змагань входили стройові прийоми зі зброєю, розбирання та збирання автомата, спорядження магазина патронами, стрільба з гвинтівки, одягання загальновійськового захисного костюму (ЗЗК), амреслінг.

Глядачі та журі змагань були вражені чітким та правильним виконанням стройових прийомів зі зброєю ліцейної команди-переможниці у складі Гараня Павла, Іваннікова Сергія, Кирика Сергія, Дундукова Дмитра, Демидченка Владислава.

У скарбничку перемоги додав свій внесок Вернидуб Богдан, який також у підсумку посів І місце, виконуючи норматив «Одягання загальновійськового захисного костюму».

У змаганні зі стрільби із пневматичної гвинтівки рівних не було переможцям Гараню Павлу та Гармашу Олексію, у збиранні та розбиранні автомата – Байбарзі Максиму.

Почесне друге місце у вправі зі спорядження магазина та амреслінгу вибороли відповідно ліцеїсти Івашкін Олексій та Горовий В’ячеслав.

Як підсумок – учні ліцею у цих змаганнях посіли загальнокомандне І місце.

Після вручення переможцям грамот господарі змагань частували усіх козацьким кулішем.

Зі слів капітана команди ліцеїстів Гараня Павла, перемога була здобута завдяки наполегливості та взаємодопомозі, злагодженості у спільних діях, а також завдяки кропіткому тренуванню під керівництвом командира взводу старшого лейтенанта служби цивільного захисту Марцінка В.В.

Ще одна пам’ятна сторінка із життя ліцеїстів доповнила літопис ліцею цивільного захисту!

Дата новини: 05.12.2012;     Всього переглядів: 1275