НОВИНИ    ЛІЦЕЮ    ДЕТАЛЬНО:


Юні рятувальники йдуть на допомогу!

Безпека життєдіяльності – одна з головних складових середовища, в якому зростає і виховується дитина. Однак бесіди в класі на тему безпеки – це не цікаво, а от показові виступи на ту ж тему пізнавально, наочно та ще й весело.


14 квітня вихованці Ліцею цивільного захисту та безпосередньо команда «Фаєрфайтерс» в рамках конкурсу «Юний рятівник» продемонструвала на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Вінницької міської ради свої знання та вміння. Діти щирими оплесками зустрічали юних вогнеборців. У ході цього заходу діти ознайомились із правилами пожежної безпеки в побуті, діями на випадок пожежі, наданням першої медичної допомоги. Також були представлені методи в’язання вузлів за допомогою рятувальних мотузок та різні види спеціального захисного одягу.

На подвір’ї школи викладачі разом із малечею спостерігали як було розпалено справжнє вогнище. Вихованець ліцею, одягнений у спеціальний одяг, продемонстрував, яким чином проводиться ліквідація вогню.

Наостанок зустрічі адміністрація школи щиро подякувала вихованцям ліцею за організацію заходу. У свою чергу, майбутні вогнеборці наголосили дітям, що з вогнем не можна пустувати, завжди бути обережними і слухатись дорослих.

Дата новини: 14.04.2016;     Всього переглядів: 693