НОВИНИ    ЛІЦЕЮ    ДЕТАЛЬНО:


Першокурсники Ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності присягнули на вірність українському народові

17 вересня, в день професійного свята рятувальників, 30 вихованців Ліцею цивільного захисту проголосили урочисту клятву та 165 курсантів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності склали Присягу працівників органів та підрозділів цивільного захисту на вірність українському народові.


Участь в урочистостях взяли Голова Львівської обласної ради Петро Колодій, Львівський міський голова Андрій Садовий, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, представники влади та громадських організацій, територіальних підрозділів ДСНС України, міжнародні делегації, батьки ліцеїстів та курсантів. Ректор університету Михайло Козяр привітав першокурсників із знаковою подією в їхньому житті: «В складний для держави час ви зробили усвідомлений вибір та присягнули дбати про безпеку людей. Сьогодні йде боротьба не лише за територіальну цілісність і незалежність, але і боротьба за всесвітню безпеку. І це показує необхідність створення нової стратегії безпеки. Це має безпосереднє відношення до вас, як представників великої пожежно-рятувальної родини. Ви обрали професію мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров'я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим. Утверджуючи добро і милосердя, з честю виконуєте відповідальні завдання, які стоять перед Державною службою України з надзвичайних ситуацій». Ректор закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання людей, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність держави, рятувальників, які віддали своє життя задля порятунку інших. Свої вітання першокурсникам надіслав також Голова ДСНС України Микола Чечоткін. У ньому йдеться про те, що складання Присяги - це момент високої довіри, яку суспільство виражає молодому поповненню, момент настання нового етапу особистої зрілості й відповідальності перед державою, людьми, близькими та рідними. Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій поблагословив курсантів та окропив їх свяченою водою. Одразу після складання Присяги відбулося урочисте проходження особового складу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Дата новини: 17.09.2015;     Всього переглядів: 735