НОВИНИ    ЛІЦЕЮ    ДЕТАЛЬНО:


ВИПУСК ЛІЦЕЮ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

У Ліцеї цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) святковий і хвилюючий день, сьогодні його стіни покинули двадцять п’ять вихованців, відсвяткувавши свій випуск з навчального закладу.


Два роки промайнули майже непомітно, але зміни які відбулись із вихованцями Ліцею відчутно відрізняють їх від тих хлопчаків, які два роки тому переступили поріг навчального закладу. І справа не тільки у формі, яка по іншому сидить на їхніх юнацьких плечах. Не у тому, що за цей час вони стали дорослішими і змужніли. Сьогодні - це юнаки,  які не дивлячись свій вік, у кожну мить готові і можуть надати допомогу громадянам. Вони знають, що означає плече товариша в неординарній ситуації і готові підставити його кожному громадянину.

Ще вранці задовго до початку урочистостей у навчальному  закладі почали збиратись батьки. Хвилювання та посмішки можна було побачити на їхніх обличчях. І от настала довгоочікувана мить – урочистості розпочались. Розоділити радість свята прибули багаточисельні гості: Директор департаменту персоналу Доценко О.В., ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності генерал – лейтенант служби цивільного захисту Козяр М.М., проректор університету - начальник училища полковник служби цивільного захисту Говорущак М.Г., завідуючий сектором вищих навчальних закладів, науки та інтелектуальної власності департаменту освіти і науки обласної адміністрації Клапоущак А.Ю., депутат обласної ради, полковник служби цивільного захисту Шевчук Р.Б., начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області Чухрій Ю.В., настоятель Храму Олександра Невського Ієрей Віктор, ветерани та гості.   Для оголошення наказу ректора університету запрошується начальник ліцею, кандидат технічних наук полковник служби цивільного захисту Михайло Клим’юк. І ось ця мить - ліцеїсти отримують атестати про повну загальну середню освіту. З промовою до випускників виступив Директор департаменту персоналу Доценко О.В., привітав випускників ректор університету  генерал-лейтенант служби цивільного захисту Козяр М.М., представники органів влади та взаємодіючих органів.

Завершена ще одна сторінка Ліцею. Сьогоднішні випускники в недалекому майбутньому займуть своє місце вже в дорослому житті. Хочеться вірити, що закінчивши навчальний заклад він став для них фундаментом для росту в професійній кар’єрі і вони оберуть складну, небезпечну, але так необхідну професію рятувальника. Але з впевненістю можна сказати, що сьогодні перед випускниками вже відкриті двері вищих навчальних закладів системи ДСНС України Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та нашого Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Нам є ким пишатися.

Серед успішних вихованців ліцею з гордістю можна назвати Судніцина Юрія – голову учнівського самоврядування, призера І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт з медицини МАН України. Учасника Всеукраїнських олімпіад з іноземної мови та математики, який брав участь у заходах з нагоди Дня цивільного захисту, разом з викладацьким складом проводив лекцію по організації та локалізації умовної пожежі для вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл міста. Галанзовський Юрій – заступник голови учнівського самоврядування. Брав участь у Всеукраїнських олімпіадах з української мови, екології,  біології; організатор свят: День сміху, 8 березня, День рятівника. Левик Євген – учасник Всеукраїнських олімпіад з хімії, біології, математики, призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт з біології МАН України; ведучий загальноліцейних заходів. Мартиняк Іван – активний учасник художньої самодіяльності ліцею, грає на духових, струнних  інструментах, зачаровує своїм співом. Неодразово брав участь у тижні з охорони праці.

Традиційний концерт учасників художньої самодіяльності училища, звуки вальсу, які зворушують серця людей протягом століть. Прощання із штандартом Ліцею, останнє проходження урочистим маршем в якості ліцеїстів. Звичайно радість від досягнутого і смуток від розставання друзів. До побачення,  Ліцею. Нехай щастить Вам, випускники 2015 року!Дата новини: 30.05.2015;     Всього переглядів: 1056