НОВИНИ    ЛІЦЕЮ    ДЕТАЛЬНО:


Першокурсники Ліцею цивільного захисту присягнули на вірність українському народові

13 вересня,  30 вихованці Ліцею цивільного захисту проголосили урочисту клятву на вірність українському народові. В цей день також 160 курсантів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності склали Присягу працівників органів та підрозділів цивільного захисту.


Участь в урочистостях взяли заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Володимир Харчук, прокурор західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Мокола Лисий, начальник СБУ Львівщини Віктор Андрейчук, начальник ГУ МВС Львівщини Дмитро Загарія, начальник Держфініспеції Львівщини Роман Кроляк, представники влади та громадських організацій, керівники територіальних підрозділів ДСНС України, міжнародні делегації,  батьки ліцеїстів і курсантів. 

Ректор університету Михайло Козяр привітав першокурсників із знаковою подією в їхньому житті: «В складний для держави час ви зробили усвідомлений вибір та присягнули дбати про безпеку людей. Сьогодні йде боротьба не лише за територіальну цілісність і незалежність, але і боротьба за всесвітню безпеку. І це показує необхідність створення нової стратегії безпеки. Це має безпосереднє відношення до вас, як представників великої пожежно-рятувальної родини. Ви обрали професію мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров'я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим. Утверджуючи добро і милосердя, з честю виконуєте відповідальні завдання, які стоять перед Державною службою України з надзвичайних ситуацій». 

Ректор закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання Героїв «Небесної сотні» людей, які загинули в зоні АТО, захищаючи незалежність та територіальну цілісність держави, рятувальників, які віддали своє життя задля порятунку інших. 

Свої вітання першокурсникам надіслав також Голова ДСНС України Сергій Бочковський. У ньому йдеться про те, що складання Присяги -  це момент високої довіри, яку суспільство виражає молодому поповненню, момент настання нового етапу особистої зрілості й відповідальності перед державою, людьми, близькими та рідними.  

Одразу після складання Присяги відбувся парад особового складу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.Дата новини: 13.09.2014;     Всього переглядів: 1029