НОВИНИ    ЛІЦЕЮ    ДЕТАЛЬНО:


Вітаємо з перемогою!

Радісна звістка надійшла до нашого навчального закладу від журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, який проходив у м. Києві в період з 22 квітня по 25 квітня 2013 року: вихованець 10 класу Гарань Павло у секції психології посів   3-є місце.


Радісна звістка надійшла до нашого навчального закладу від журі  ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, який проходив у м. Києві в період з 22 квітня по 25 квітня 2013 року: вихованець 10 класу Гарань Павло у секції психології посів   3-є місце.

У складі команди Вінницької області Павло гідно відстояв честь регіону та ліцею цивільного захисту зокрема.

Під керівництвом наукового керівника психолога училища               лейтенанта служби цивільного захисту Прокопчук А.А. молодий науковець провів серйозну аналітичну та експериментальну роботу і вдало захистив своє наукове дослідження на тему «Значення та застосування професійно важливих якостей працівника МНС України у надзвичайних ситуаціях».

Керівництво училища та ліцею цивільного захисту, товариші-ліцеїсти щиро привітали молодого науковця з перемогою, побажали йому творчої наснаги для подальших здобутків у науковій діяльності.

Результат спільної роботи ліцеїста Гараня Павла та його наукового керівника Прокопчук А.А. є зразком наполегливої праці, ініціативи, інтелектуального та творчого розвитку і покликаний служити взірцем для колективу вихованців ліцею цивільного захисту, курсантів та учнів училища.Дата новини: 29.04.2013;     Всього переглядів: 961